Zdobywcy odznaki

„Miejska Trasa Turystyczna

w Bolesławcu”




Alfabetyczne zestawienie zdobywców odznaki

„MIEJSKA TRASA TURYSTYCZNA W BOLESŁAWCU”

(aktualizacja 28.02.2022 r.- 201 osób)


1. Antoniewicz Monika - Bolesławiec

2. Antuš Josef - Hradek nad Nysą (Czechy)

3. Araszkiewicz Dorota - Nowa Sól

4. Araszkiewicz Zbigniew - Nowa Sól

5. Babisz Janina - Bolesławiec

6. Bachmatiuk Sławomir - Kruszyn

7. Bednarska Danuta - Bolesławiec

8. Bednarski Władysław - Bolesławiec

9. Baranowska Sylwia - Chojnów

10. Bączyk Roman - Bolesławiec

11. Benesz Janina - Bolesławiec

12. Beneš Josef - Liberec (Czechy)

13. Boboš Honza - Hradek nad Nysą (Czechy)

14. Bręk Grzegorz - Buk

15. Bułka Władysław - Tychy

16. Bułka-Świat Katarzyna - Tychy

17. Bystrzykowska Jadwiga - Bogatynia

18. Cenian Wiesława – Jelenia góra

19. Chlebowska Zofia - Bolesławiec

20. Chlebowski Piotr - Bolesławiec

21. Chlum Miroslav - Hradek Nad Nysą (Czechy)

22. Chłopecka Małgorzata - Bolesławiec

23. Chłopecki Dominik - Bolesławiec

24. Chudzik Sebastian - Tychy

25. Cych Ewa – Oborniki Śląskie

26. Czapla – Sobota Elwira - Zielona Góra

27. Czech Tadeusz - Gliwice

28. Czerny Adam - Bolesławiec

29. Czerny Dorota - Bolesławiec

30. Dec Elżbieta - Bolesławiec

31. Dempich Jarosław - Jarosław

32. Drozd Marek - Bolesławiec

33. Dubińska Katarzyna - Nakło Śląskie

34. Dubiński Stanisław - Nakło Śląskie

35. Durda Danuta - Bolesławiec

36. Fąterek Robert - Karpacz

37. Filipová Eva - Liberec (Czechy)

38. Garda Paweł - Bolesławiec

39. Gąsowski Sławomir - Bolesławiec

40. Grabow Amelia – Lwówek Śląski

41. Greiner Lilianna. - Bolesławiec

42. Gut Artur - Lwówek Śląski

43. Agata Guzewicz - Jelenia Góra

44. Jan Guzewicz - Jelenia Góra

45. Halczuk Elżbieta - Ruda Śląska

46. Halczuk Tadeusz - Ruda Śląska

47. Hlawciak Edward - Łódź

48. Hornická Marcekla - Liberec (Czechy)

49. Jajko Barbara - Rybnik

50. Jajko Dariusz - Rybnik

51. Jakubiak Alicja - Bolesławiec

52. Jarczewska Anna - Węgliniec

53. Jarczewski Dariusz - Węgliniec

54. Jarus Maria - Jelenia Góra

55. Jarus Zbigniew - Jelenia Góra

56. Jasiński Marcin - Łódź

57. Kabak Wiesław - Bolesławiec

58. Kania-Niemiec Monika - Gromadka

59. Kardes-Laskowska Magdalena - Łódź

60. Kaszyc Anastazja - Bolesławiec

61. Kazimierczak Ewa - Lubań Śląski

62. Kazimierczak Marek - Lubań Śląski

63. Kęska Mieczysław - Legnica

64. Kęska Weronika - Legnica

65. Kisielewski Rafał - Bolesławiec

66. Kowalczyk Grzegorz - Wrocław

67. Kowalczyk Jan - Warszawa

68. Kowalczyk Zbigniew - Bolesławiec

69. Krafiat Josef - Nowy Bor (Czechy)

70. Krušina Jaromir - Nowy Bor (Czechy)

71. Kubik Andrzej - Wrocław

72. Kupeć Jolanta - Dziwiszów

73. Kuchtová Eva - Hradek nad Nysą (Czechy)

74. Kupeć Sławomir - Dziwiszów

75. Kuroń Aleksandra - Bolesławiec

76. Kurio Filip - Bolesławiec

77. Kuroń Łukasz - Bolesławiec

78. Kurzeja Bartłomiej - Katowice

79. Kurzeja Elżbieta - Katowice

80. Kwiatkowska Stanisława - Bolesławiec

81. Kwiatkowski Franciszek - Bolesławiec

82. Laskowski Andrzej - Łódź

83. Lato Urszula - Zielona Góra

84. Latoszek Urszula - Bolesławiec

85. Látrová Eva - Hradek nad Nysą (Czechy)

86. Lewandowska Danuta - Legnica

87. Lewandowski Adam - Legnica

88. Lewandowski Piotr - Zielona Góra

89. Łata Tadeusz - Bolesławiec

90. Łomnicka Teresa - Bolesławiec

91. Łukianowski Wiktor - Bolesławiec

92. Maciejewska Sylwia - Kowary

93. Maciejewski Antoni - Kowary

94. Major Sławomir - Bolesławiec

95. Majowski Robert - Bolesławiec

96. Marcinkiewicz Maja - Bolesławiec

97. Masáková Martina - Hradek nad Nysą

98. Mazur Michał - Starachowice

99. Mazurek Magda - Bolesławiec

100. Merdas Ewa - Bolesławiec

101. Michalska Mieczysława - Bolesławiec

102. Misiura Czesław - Bolesławiec

103. Misiura Joanna - Bolesławiec

104. Mitura Sara - Nowogard

105. Moskal Angelika - Warszawa

106. Neumanová Petra - Hradek nad Nysą (Czechy)

107. Noriega Karolina – Stuttgart (Niemcy)

108. Nosek Martin - Liberec (Czechy)

109. Novák Jakub - Hradek nad Nysą

110. Novák Martin - Czeska Lipa (Czechy)

111. Novák Zdenek - Hradek nad Nysą

112. Novaková Anna - - Czeska Lipa (Czechy)

113. Novaková Nicola - Hradek nad Nysą (Czechy)

114. Nowacka Wanda - Środa Wielkopolska

115. Nowacki Kazimierz - Środa Wielkopolska

116. Nowicki Edward - Bolesławiec

117. Olejnik Anna - Bolesławiec

118. Olejnik Stefan - Bolesławiec

119. Oliwa Małgorzata - Bolesławiec

120. Oliwa Mariusz - Bolesławiec

121. Oliwa Miłosz - Bolesławiec

122. Oliwa Zbigniew - Kłodzko

123. Opała Stanisława - Bolesławiec

124. Orlicz Waldemar - Wrocław

125. Orlik Zdzisław – Jelenia Góra

126. Ort Lukaš - Hradek nad Nysą (Czechy)

127. Ortom Eliška - Hradek nad Nysą (Czechy)

128. Paschilke Robert - Bolesławiec

129. Paszek Leon - Bolesławiec

130. Pelka Małgorzata - Nakło Śląskie

131. Pelka Piotr - Nakło Śląskie

132. Perez Liliana - Bolesławiec

133. Pieczka Danuta - Radzionków

134. Piotrowski Antoni - Zgorzelec

135. Polácek Josef - Hradek nad Nysą (Czechy)

136. Rada Jan - Czeska Lipa (Czechy)

137. Raisrovà Marcela - Nowy Bor (Czechy)

138. Reszewicz Adam - Legnica

139. Rybarczyk Renata – Łódź

140. Rydlová Olga - Liberec (Czechy)

141. Rzepka Wanda - Bolesławiec

142. Rzepka Wiesław - Bolesławiec

143. Rzońca Jan - Kudowa Zdrój

144. Salej Genowefa - Bolesławiec

145. Satoła Marta - Bolesławiec

146. Sawczak Dawid - Bolesławiec

147. Sawczak Oliwia - Bolesławiec

148. Skrzypczak Zdzisław - Ruda Ślaska

149. Šedina Miroslav - Hradek nad Nysą (Czechy)

150. Šedinová Maria - Hradek nad Nysą

151. Sławiński Henryk - Lubań

152. Sobczak Kazimierz - Bolesławiec

153. Sobzak Łucja - Bolesławiec

154. Sobczak Wiesław - Łódź

155. Sobczyk Józef - Legnica

156. Sobolska Maria Antonina - Bolesławiec

157. Sroka Andrzej - Chojnów

158. Stępień Zbigniew – Lwówek Śląski

159. Strysiu Tomasz - Bolesławiec

160. Stupiec Katarzyna - Bolesławiec

161. Stupiec Marta - Bolesławiec

162. Ściebura Ryszard - Radków

163. Śieżek Dorota - Poznań

164. Śnieżek Kuba - Poznań

165. Śnieżek Wojciech - Poznań

166. Tacincová Marta - Hradek nad Nysą

167. Tomaszewski Andrzej - Karpacz

168. Tomczyk Sylwester - Jelenia Góra

169. Trib Luboš - Liberec (Czechy)

170. Turska Wioletta - Jelenia Góra

171. Wańkowska Alicja - Stronie Śląskie

172. Vávra Václav - Hradek nad Nysą (Czechy)

173. Vlasáková Alena - Czeska Lipa (Czechy)

174. Vlasáková Anna - Hradek nad Nysą (Czechy)

175. Vlasáková Jana - Hradek nad Nysą (Czechy)

176. Vrabec Marcela - Hradek nad Nysą (Czechy)

177. Werner Tadeusz - Karpacz

178. Wieczorek Jolanta - Bolesławiec

179. Wieczorek – Mitura Teresa - Nowogard

180. Wodecka Danuta - Wodzisław Śląski

181. Wodecki Czesław - Wodzisław Śląski

182. Woźniak Agnieszka - Bolesławiec

183. Woźniak Darek - Zgorzelec

184. Woźniak Maria - Zgorzelec

185. Woźniak Janina - Bolesławiec

186. Wójtowicz Aleksander - Bolesławiec

187. Wojtowicz Jaku b - Bolesławiec

188. Wójtowicz Malwina - Bolesławiec

189. Wójtowicz Miłosz - Bolesławiec

190. Zabawa Ewa – Stare Jaroszowice

191. Załęska Ann a - Bolesłąwiec

192. Zazula Bartosz - Bolesławiec

193. Zbitasiewicz Aleksandra - Bolesławiec

194. Zdunek Martyna - Bolesławiec

195. Zdziechowski Wiesław – Lwówek Śląski

196. Ziarnik Filip - Bydgoszcz

197. Ziarnik Przemysław - Bydgoszcz

198. Zielińska Roksana - Bolesławiec

199. Żabicka Martyna - Nysa

200. Żabicki Jan Jakub - Nysa

201. Żak Grzegorz - Gromadka