Zdobywcy odznaki

„Miejska Trasa Turystyczna

w Bolesławcu”




Alfabetyczne zestawienie zdobywców odznaki

„MIEJSKA TRASA TURYSTYCZNA W BOLESŁAWCU”

(aktualizacja 20.08.2021 r.- 186 osób)



1. Antoniewicz Monika - Bolesławiec

2. Antuš Josef - Hradek nad Nysą (Czechy)

3. Araszkiewicz Dorota - Nowa Sól

4. Araszkiewicz Zbigniew - Nowa Sól

5. Babisz Janina - Bolesławiec

6. Bachmatiuk Sławomir - Kruszyn

7. Bednarska Danuta - Bolesławiec

8. Bednarski Władysław - Bolesławiec

9. Baranowska Sylwia - Chojnów


10. Bączyk Roman - Bolesławiec

11. Benesz Janina - Bolesławiec

12. Beneš Josef - Liberec (Czechy)

13. Boboš Honza - Hradek nad Nysą (Czechy)

14. Bręk Grzegorz - Buk

15. Bułka Władysław - Tychy

16. Bułka-Świat Katarzyna - Tychy

17. Bystrzykowska Jadwiga - Bogatynia

18. Cenian Wiesława – Jelenia góra

19. Chlebowska Zofia - Bolesławiec


20. Chlebowski Piotr - Bolesławiec

21. Chlum Miroslav - Hradek Nad Nysą (Czechy)

22. Chłopecka Małgorzata - Bolesławiec

23. Chłopecki Dominik - Bolesławiec

24. Chudzik Sebastian - Tychy

25. Cych Ewa – Oborniki Śląskie

26. Czapla – Sobota Elwira - Zielona Góra

27. Czech Tadeusz - Gliwice

28. Czerny Adam - Bolesławiec

29. Czerny Dorota - Bolesławiec


30. Dec Elżbieta - Bolesławiec

31. Dempich Jarosław - Jarosław

32. Drozd Marek - Bolesławiec

33. Durda Danuta - Bolesławiec

34. Fąterek Robert - Karpacz

35. Filipová Eva - Liberec (Czechy)

36. Garda Paweł - Bolesławiec

37. Gąsowski Sławomir - Bolesławiec

38. Grabow Amelia – Lwówek Śląski

39. Greiner Lilianna. - Bolesławiec


40. Gut Artur - Lwówek Śląski

41. Halczuk Elżbieta - Ruda Śląska

42. Halczuk Tadeusz - Ruda Śląska

43. Hlawciak Edward - Łódź

44. Hornická Marcekla - Liberec (Czechy)

45. Jakubiak Alicja - Bolesławiec

46. Jarczewska Anna - Węgliniec

47. Jarczewski Dariusz - Węgliniec

48. Jarus Maria - Jelenia Góra

49. Jarus Zbigniew - Jelenia Góra


50. Jasiński Marcin - Łódź

51. Kabak Wiesław - Bolesławiec

52. Kania-Niemiec Monika - Gromadka

53. Kardes-Laskowska Magdalena - Łódź

54. Kaszyc Anastazja - Bolesławiec

55. Kazimierczak Ewa - Lubań Śląski

56. Kazimierczak Marek - Lubań Śląski

57. Kęska Mieczysław - Legnica

58. Kęska Weronika - Legnica

59. Kisielewski Rafał - Bolesławiec


60. Kowalczyk Grzegorz - Wrocław

61. Kowalczyk Jan - Warszawa

62. Kowalczyk Zbigniew - Bolesławiec

63. Kubik Andrzej - Wrocław

64. Kupeć Jolanta - Dziwiszów

65. Kuchtová Eva - Hradek nad Nysą (Czechy)

66. Kupeć Sławomir - Dziwiszów

67. Kuroń Aleksandra - Bolesławiec

68. Kurio Filip - Bolesławiec

69. Kuroń Łukasz - Bolesławiec


70. Kurzeja Bartłomiej - Katowice

71. Kurzeja Elżbieta - Katowice

72. Kwiatkowska Stanisława - Bolesławiec

73. Kwiatkowski Franciszek - Bolesławiec

74. Laskowski Andrzej - Łódź

75. Lato Urszula - Zielona Góra

76. Latoszek Urszula - Bolesławiec

77. Látrová Eva - Hradek nad Nysą (Czechy)

78. Lewandowska Danuta - Legnica

79. Lewandowski Adam - Legnica


80. Łata Tadeusz - Bolesławiec

81. Łomnicka Teresa - Bolesławiec

82. Łukianowski Wiktor - Bolesławiec

83. Maciejewska Sylwia - Kowary

84. Maciejewski Antoni - Kowary

85. Major Sławomir - Bolesławiec

86. Majowski Robert - Bolesławiec

87. Marcinkiewicz Maja - Bolesławiec

88. Masáková Martina - Hradek nad Nysą

89. Mazur Michał - Starachowice


90. Mazurek Magda - Bolesławiec

91. Merdas Ewa - Bolesławiec

92. Michalska Mieczysława - Bolesławiec

93. Misiura Czesław - Bolesławiec

94. Misiura Joanna - Bolesławiec

95. Mitura Sara - Nowogard

96. Moskal Angelika - Warszawa

97. Neumanová Petra - Hradek nad Nysą (Czechy)

98. Noriega Karolina – Stuttgart (Niemcy)

99. Nosek Martin - Liberec (Czechy)


100. Novák Jakub - Hradek nad Nysą

101. Novák Martin - Czeska Lipa (Czechy)

102. Novák Zdenek - Hradek nad Nysą

103. Novaková Anna - - Czeska Lipa (Czechy)

104. Novaková Nicola - Hradek nad Nysą (Czechy)

105. Nowacka Wanda - Środa Wielkopolska

106. Nowacki Kazimierz - Środa Wielkopolska

107. Nowicki Edward - Bolesławiec

108. Olejnik Anna - Bolesławiec

109. Olejnik Stefan - Bolesławiec


110. Oliwa Małgorzata - Bolesławiec

111. Oliwa Mariusz - Bolesławiec

112. Oliwa Miłosz - Bolesławiec

113. Oliwa Zbigniew - Kłodzko

114. Opała Stanisława - Bolesławiec

115. Orlicz Waldemar - Wrocław

116. Orlik Zdzisław – Jelenia Góra

117. Ort Lukaš - Hradek nad Nysą (Czechy)

118. Ortom Eliška - Hradek nad Nysą (Czechy)

119. Paschilke Robert - Bolesławiec


120. Paszek Leon - Bolesławiec

121. Perez Liliana - Bolesławiec

122. Piotrowski Antoni - Zgorzelec

123. Polácek Josef - Hradek nad Nysą (Czechy)

124. Rada Jan - Czeska Lipa (Czechy)

125. Reszewicz Adam - Legnica

126. Rybarczyk Renata – Łódź

127. Olga Rydlová - Liberec (Czechy)

128. Rzepka Wanda - Bolesławiec

129. Rzepka Wiesław - Bolesławiec


130. Rzońca Jan - Kudowa Zdrój

131. Salej Genowefa - Bolesławiec

132. Satoła Marta - Bolesławiec

133. Sawczak Dawid - Bolesławiec

134. Sawczak Oliwia - Bolesławiec

135. Skrzypczak Zdzisław - Ruda Ślaska

136. Šedina Miroslav - Hradek nad Nysą (Czechy)

137. Šedinová Maria - Hradek nad Nysą

138. Sławiński Henryk - Lubań

139. Sobczak Kazimierz - Bolesławiec


140. Sobzak Łucja - Bolesławiec

141. Sobczak Wiesław - Łódź

142. Sobczyk Józef - Legnica

143. Sobolska Maria Antonina - Bolesławiec

144. Sroka Andrzej - Chojnów

145. Stępień Zbigniew – Lwówek Śląski

146. Strysiu Tomasz - Bolesławiec

147. Stupiec Katarzyna - Bolesławiec

148. Stupiec Marta - Bolesławiec

149. Ściebura Ryszard - Radków


150. Śieżek Dorota - Poznań

151. Śnieżek Kuba - Poznań

152. Śnieżek Wojciech - Poznań

153. Tacincová Marta - Hradek nad Nysą

154. Tomaszewski Andrzej - Karpacz

155. Tomczyk Sylwester - Jelenia Góra

156. Trib Luboš - Liberec (Czechy)

157. Turska Wioletta - Jelenia Góra

158. Wańkowska Alicja - Stronie Śląskie

159. Vávra Václav - Hradek nad Nysą (Czechy)


160. Vlasáková Alena - Czeska Lipa (Czechy)

161. Vlasáková Anna - Hradek nad Nysą (Czechy)

162. Vlasáková Jana - Hradek nad Nysą (Czechy)

163. Vrabec Marcela - Hradek nad Nysą (Czechy)

164. Werner Tadeusz - Karpacz

165. Wieczorek Jolanta - Bolesławiec

166. Wieczorek – Mitura Teresa - Nowogard

167. Woźniak Agnieszka - Bolesławiec

168. Woźniak Darek - Zgorzelec

169. Woźniak Maria - Zgorzelec


170. Woźniak Janina - Bolesławiec

171. Wójtowicz Aleksander - Bolesławiec

172. Wojtowicz Jakub - Bolesławiec

173. Wójtowicz Malwina - Bolesławiec

174. Wójtowicz Miłosz - Bolesławiec

175. Zabawa Ewa – Stare Jaroszowice

176. Załęska Anna - Bolesłąwiec

177. Zazula Bartosz - Bolesławiec

178. Zbitasiewicz Aleksandra - Bolesławiec

179. Zdunek Martyna - Bolesławiec


180. Zdziechowski Wiesław – Lwówek Śląski

181. Ziarnik Filip - Bydgoszcz

182. Ziarnik Przemysław - Bydgoszcz

183. Zielińska Roksana - Bolesławiec

184. Żabicka Martyna - Nysa

185. Żabicki Jan Jakub - Nysa

186. Żak Grzegorz - Gromadka