Zdobywcy odznaki

turystyczno-krajoznawczej

"ZNAM BOLESŁAWIEC"


STOPIEŃ HONOROWY

odznaki turystyczno-krajoznawczej

„ZNAM BOLESŁAWIEC”

Decyzją zespołu weryfikacyjnego z dnia 10.10.2021 r. stopień honorowy odznaki turystyczno-krajoznawczej „Znam Bolesławiec”przyznano:


  1. Piotr Roman

  2. Kornel Filipowicz

  3. Pavel Farský

  4. Jana Davidová

  5. Anna Bober-Tubaj

  6. Barbara Glinkowska

  7. Grzegorz Matoryn

  8. Marta Julita Satoła

  9. Elżbieta Dec

  10. Pavel Nývlt



Alfabetyczne zestawienie zdobywców odznaki turystyczno-krajoznawczej

„ZNAM BOLESŁAWIEC”

(aktualizacja: 17.07.2021 r.- 138 osoby)


1. Antoniewicz Monika - Bolesławiec

2. Antuš Josef - Hradek nad Nysą (Czechy)

3. Araszkiewicz Dorota - Nowa Sól

4. Araszkiewicz Zbigniew - Nowa Sól

5. Babisz Janina - Bolesławiec

6. Bachmatiuk Sławomir - Kruszyn

7. Bednarska Danuta - Bolesławiec

8. Bednarski Władysław - Bolesławiec

9. Benesz Janina - Bolesławiec


10. Beneš Josef - Liberec (Czechy)

11. Boboš Honza - Hradek nad Nysą (Czechy)

12. Bręk Grzegorz - Buk

13. Bułka Władysław - Tychy

14. Bułka-Świat Katarzyna - Tychy

15. Bystrzykowska Jadwiga - Bogatynia

16. Cenian Wiesława – Jelenia góra

17. Chlebowska Zofia - Bolesławiec

18. Chlebowski Piotr - Bolesławiec

19. Chlum Miroslav - Hradek Nad Nysą (Czechy)


20. Chłopecka Małgorzata - Bolesławiec

21. Chłopecki Dominik - Bolesławiec

22. Cych Ewa – Oborniki Śląskie

23. Czapla–Sobota Elwira - Zielona Góra

24. Dempich Jarosław - Jarosław

25. Drozd Marek - Bolesławiec

26. Durda Danuta - Bolesławiec

27. Fąterek Robert - Karpacz

28. Filipová Eva - Liberec (Czechy)

29. Garda Paweł - Bolesławiec


30. Gąsowski Sławomir - Bolesławiec

31. Grabow Amelia – Lwówek Śląski

32. Greiner Lilianna. - Bolesławiec

33. Gut Artur - Lwówek Śląski

34. Halczuk Elżbieta - Ruda Śląska

35. Halczuk Tadeusz - Ruda Śląska

36. Hornická Marcekla - Liberec (Czechy)

37. Jakubiak Alicja - Bolesławiec

38. Jarczewska Anna - Węgliniec

39. Jarczewski Dariusz - Węgliniec


40. Jarus Maria - Jelenia Góra

41. Jarus Zbigniew - Jelenia Góra

42. Kabak Wiesław - Bolesławiec

43. Kania-Niemiec Monika - Gromadka

44. Kardes-Laskowska Magdalena - Łódź

45. Kaszyc Anastazja - Bolesławiec

46. Kazimierczak Ewa - Lubań Śląski

47. Kazimierczak Marek - Lubań Śląski

48. Kęska Mieczysław - Legnica

49. Kęska Weronika - Legnica


50. Kisielewski Rafał - Bolesławiec

51. Kowalczyk Zbigniew - Bolesławiec

52. Kupeć Jolanta - Dziwiszów

53. Kupeć Sławomir - Dziwiszów

54. Kuroń Aleksandra - Bolesławiec

55. Kurio Filip - Bolesławiec

56. Kuroń Łukasz - Bolesławiec

57. Kurzeja Bartłomiej - Katowice

58. Kurzeja Elżbieta - Katowice

59. Laskowski Andrzej - Łódź


60. Lato Urszula - Zielona Góra

61. Latoszek Urszula - Bolesławiec

62. Látrová Eva - Hradek nad Nysą (Czechy)

63. Lewandowska Danuta - Legnica

64. Lewandowski Adam - Legnica

65. Łata Tadeusz - Bolesławiec

66. Łukianowski Wiktor - Bolesławiec

67. Maciejewska Sylwia - Kowary

68. Maciejewski Antoni - Kowary

69. Major Sławomir - Bolesławiec


70. Majowski Robert - Bolesławiec

71. Marcinkiewicz Maja - Bolesławiec

72. Masáková Martina - Hradek nad Nysą (Czechy)

73. Mazur Michał - Starachowice

74. Mazurek Magda - Bolesławiec

75. Merdas Ewa - Bolesławiec

76. Neumanová Petra - Hradek nad Nysą (Czechy)

77. Noriega Karolina – Stuttgart (Niemcy)

78. Novák Jakub - Hradek nad Nysą (Czechy)

79. Novák Martin - Czeska Lipa (Czechy)


80. Novák Zdenek - Hradek nad Nysą

81. Novaková Anna - Czeska Lipa (Czechy)

82. Novaková Nicola - Hradek nad Nysą (Czechy)

83. Nowicki Edward - Bolesławiec

84. Olejnik Anna - Bolesławiec

85. Olejnik Stefan - Bolesławiec

86. Oliwa Małgorzata - Bolesławiec

87. Oliwa Mariusz - Bolesławiec

88. Oliwa Miłosz - Bolesławiec

89. Orlik Zdzisław – Jelenia Góra


90. Ort Lukaš - Hradek nad Nysą (Czechy)

91. Ortom Eliška - Hradek nad Nysą (Czechy)

92. Paschilke Robert - Bolesławiec

93. Paszek Leon - Bolesławiec

94. Perez Liliana - Bolesławiec

95. Polácek Josef - Hradek nad Nysą (Czechy)

96. Rada Jan - Czeska Lipa (Czechy)

97. Reszewicz Adam - Legnica

98. Rybarczyk Renata – Łódź

99. Rydlová Olga - Liberec (Czechy)


100. Rzepka Wanda - Bolesławiec

101. Rzepka Wiesław - Bolesławiec

102. Skrzypczak Zdzisław - Ruda Ślaska

103. Šedina Miroslav - Hradek nad Nysą (Czechy)

104. Šedinová Maria - Hradek nad Nysą

105. Sławiński Henryk - Lubań

106. Sobczak Wiesław - Łódź

107. Sobczyk Józef - Legnica

108. Sroka Andrzej - Chojnów

109. Stępień Zbigniew – Lwówek Śląski


110. Strysiu Tomasz - Bolesławiec

111. Tacincová Marta - Hradek nad Nysą

112. Tomaszewski Andrzej - Karpacz

113. Tomczyk Sylwester - Jelenia Góra

114. Trib Luboš - Liberec (Czechy)

115. Turska Wioletta - Jelenia Góra

116. Vávra Václav - Hradek nad Nysą (Czechy)

117. Vlasáková Alena - Czeska Lipa (Czechy)

118. Vlasáková Anna - Hradek nad Nysą (Czechy)

119. Vlasáková Jana - Hradek nad Nysą (Czechy)


120. Werner Tadeusz - Karpacz

121. Wieczorek Jolanta - Bolesławiec

122. Woźniak Darek - Zgorzelec

123. Woźniak Maria - Zgorzelec

124. Wójtowicz Aleksander - Bolesławiec

125. Wojtowicz Jakub - Bolesławiec

126. Wójtowicz Malwina - Bolesławiec

127. Wójtowicz Miłosz - Bolesławiec

128. Zabawa Ewa – Stare Jaroszowice

129. Załęska Anna - Bolesławiec


130. Zazula Bartosz - Bolesławiec

131. Zbitasiewicz Aleksandra - Bolesławiec

132. Zdunek Martyna - Bolesławiec

133. Ziarnik Filip - Bydgoszcz

134. Ziarnik Przemysław - Bydgoszcz

135. Zielińska Roksana - Bolesławiec

136. Żabicka Martyna - Nysa

137. Żabicki Jan Jakub - Nysa

138. Żak Grzegorz - Gromadka